Adela končí to je fakt. Ale prečo sa tak rozhodla? 
Facebook Milujem Slovensko

EXKLUZÍVNE Banášová prehovorila: Prečo opúšťam Milujem Slovensko?

03. marca 2015 08:30 / Slovenský šoubiznis
Včera prinieslo VIPstory informáciu, že Adela Banášová a Dano Dangl sa od septembra neobjavia v šou Milujem Slovensko na RTVS. Samotná moderátorka sa pre nás exkluzívne vyjadrila, hneď po prevalení jej zajačích úmyslov. A my vieme, prečo sa rozhodla skončiť!

Milujem Slovensko bolo po dlhej dobe niečo, na čo sa dalo pozerať. Zábava, dobrý moderátor Martin Nikodým a skvelá partia na jednej aj druhej strane. Tá sa však teraz rozpadne. Tak ako Adela, končí aj kapitán druhého mužstva Dano Dangl. Čo je za dôvodom jej nečakaného rozhodnutia?

"Neviem, čo bude v septembri. Ale so štábom aj Danom, sme po troch sériách zvážili, že tak ako je to všade, kde táto šou funguje, by bolo fajn, ak by sa kapitáni striedali. Nikde nie sú stále tí istí dvaja. Ale je samozrejme otázne, čo všetko sa bude diať v septembri," povedala diplomaticky Adela.

Dangl sa nám k svojmu odchodu nevyjadril.

Jedno je však nad slnko jasnejšie. Od jesene sa po boku Nikodýma budú objavovať dvaja noví ľudia. Kto to bude, vám VIPstory prinesie už čoskoro.

Vyjadrenie RTVS: "RTVS má zakúpenú licenciu na ďalšiu sériu šou Milujem Slovensko. Samotná príprava relácie sa však začína až koncom mája a do tejto doby nebudeme konkretizovať detaily príprav. Na ďalšie epizódy sa diváci môžu tešiť už na jeseň," napísala nám Dominika Šulková z RTVS. To, že Adela konči však nepopreli. 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete