Spevák patril do tímu Michala Davida. 
profimedia.sk

Finalista (†30) Hlasu Česko Slovenska je mŕtvy: Jeho telo našli v rieke!

30. augusta 2015 14:07 / Slovenský šoubiznis
Obrovský šok! Česko a Slovensko prišlo o jeden zo svojich Hlasov. Nádejný spevák a finalista známej šou je mŕtvy. Telo Davida Weingartnera (†30) sa našlo v rieke Chomutovka v Chomutove.

Príčinu smrti určí až súdna pitva. Ako informuje portál blesk.cz, telo našiel náhodný okoloidúci včera večer. Okamžite privolal záchranku, no spevákovi už nevedeli pomôcť ani lekári a konštatovali tak iba smrť.

Weingartner patril v prvej sérii k veľkým talentom a spieval v tíme Michala Davida. Vypadol v štvrtom kole, no napriek tomu sa hudbe venoval aj naďalej.

Bol spevákom známej kapely X-Left to Die, ktorá robila napríklad predskokana americkému spevákovi Marilynovi Mansonovi počas jeho koncertu v Prahe. Okrem toho bojoval o úlohu v muzikáli Robin Hood . Cesta ku sláve.

Z jeho smrti je v šoku aj jeho mentor Michal David. "Pane Bože, ten bol v mojom tíme. Skvelý a skromný chlapec s talentom na hudbu. Je mi to veľmi ľúto. Takto mladí ľudia nemajú odchádzať z nášho sveta. Je to veľmi smutná správa," povedal pre portál super.cz David.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete