Sklovska sa stretla s pápežom Františkom vo Vatikáne. 
archív Sisa Sklovska

To je ale úspech: Neuveríte, aký darček si od Sklovskej zobral pápež František!

29. augusta 2015 00:00 / Slovenský šoubiznis
Sisa Lelkes Sklovska je na Slovensku známou a uznávanou speváčkou. Nechýba takmer na žiadnom veľkom evente a vystupuje v najlepších muzikáloch u nás. Naša Mata Hari však nedávno zažila niečo, o čom sa niektorým ľuďom ani nesnívalo.

Stretnutie s pápežom je totižto snom všetkých veriacich. Navyše ak si s vami Svätý otec podá ruku, prípadne od vás zoberie nejaký darček, je stretnutie s ním o to silnejšie.

"Ťažko opisovať situáciu, ktorá je mimoriadna a ako sa vraví, treba ju zažiť na vlastnej koži. Ja som mala tú česť. Po slávnostnom koncerte Proglasu v júli v Ríme v kostole sv. Praxedy, kde som spievala, som mala tú možnosť byť na audiencii s manželom vo Vatikáne v najbližšej blízkosti pri Pápežovi Františkovi. Mala som tú česť chvíľu sa s ním porozprávať, podať mu ruku a pri tej príležitosti som mu darovala CD spomínaného Proglasu," povedala VIPstory.sk Sklovska. Speváčka si tak môže do svojej kariéry zapísať ďalší úspešný zárez. Potom, ako zažiarila s muzikálom Mata Hari v Kórei, splnil sa jej sen o stretnutí s pápežom.  
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete