Patrick patrí k najsexi lekárom na televíznej obrazovke. 
Profimedia

Ďalší známy párik v troskách: Rozvod po 15 rokoch!

02. marca 2015 14:07 / Film a seriál
Americký herec Patrick Dempsey sa pre neprekonateľné rozdiely rozvádza s manželkou Jillian Fink po dlhých 15 rokoch. Hovorca páru to potvrdil magazínu US Weekly.

"Najdôležitejšie sú pre nás naše deti, takže vás zo srdca prosíme, aby ste počas tohto náročného obdobia rešpektovali súkromie našej rodiny," stojí v oficiálnom vyhlásení rodiny pre médiá. Pár ďalej uvádza, že sa manželstvo rozhodli ukončiť po veľmi dlhom uvážovaní a na základe vzájomného rešpektu.

Žiadosť o rozvod podľa dostupných informácií podala Jillian Fink, ktorá má so slávnym hercom dvanásťročnú dcéru Tallulah Fyfe a sedemročné dvojčatá Sullivana Patricka a Darbyho Galena.

Štyridsaťdeväťročného Dempseyho si diváci pamätajú napríklad z filmov Kúzelná romanca, Ako ukradnúť nevestu alebo Transformers 3. Výrazná bola tiež jeho úloha doktora Derecka Shepherda v televíznom seriáli Chirurgovia, za ktorú si dvakrát vyslúžil nomináciu na Zlatý glóbus.

Maskérka Jillian Fink je Dempseyho druhou ženou. Od roku 1987 bol sedem rokov ženatý s Rocky Parker, ktorá bola od 27 rokov staršia. 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete