Milo Kráľ zatiaľ v Búrlivom víne končí. 
tv markíza

Milo Kráľ: KONIEC v Búrlivom víne! Má to však jeden háčik...

21. augusta 2015 00:00 / Film a seriál
Tehotenstvo Kristíny turjanovej v Búrlivom víne spôsobilo, že končí aj jej herecký partner Milo Kráľ. Či to je definitívna bodka za jeho seriálovou úlohou, je nateraz otázne. Dlho však herec nesmútil, pretože ho tvorcovia obsadili do nového seriálu Kukučka.

Dokonca mu už dali aj sexi partnerku, ktorú stvárni herečka Vlastina Svátková. Tá u nás zatiaľ veľmi známa nie je, no práve vďaka Kukučke sa to môže zmeniť.

„Na Slovensku som doposiaľ herecké ponuky neprijímala, najmä kvôli mojim deťom a práci v Čechách. Rozhodla som sa ale, že je čas posunúť sa ďalej, a prijať v živote ďalšiu výzvu. Som vďačná za skvelý tím – od štábu, režisérov až po hereckých kolegov, ktorí mi okamžite prirástli k srdcu. A verím, že Kukučka bude mať úspech,“ prezradila exkluzívne pre portál markiza.sk Vlastina.

Tá si zahrala dokonca aj v bondobke Casino Royale, kde si strihla úlohu čašníčky, ktorá otrávila Jamesa Bonda. A čo na svoju novú postavu hovorí Milo Kráľ?

"Veľmi sa teším na postavu Kornela, ktorý je tak trochu hajzlík. Je to muž, ktorý je ochotný urobiť všetko preto, aby zabudol na jednoduché pomery, v ktorých vyrastal," povedal pre markiza.sk Milo.  
📷
2 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete