Kollár zanechal svojim kamarátom na sociálnej sieti dojímavý odkaz. 
profimedia.sk

Boris Kollár v šoku: Zlá predtucha sa naplnila, už len PLAČEM!

21. augusta 2015 02:50 / Slovenský šoubiznis
Takéto niečo nečakal ani v najhoršom sne. Podnikateľ Boris Kollár, ktorý sa momentálne nachádza na slnečnom Miami, prežíva obrovský smútok. Pri tragickej zrážke dvoch lietadiel totižto zahynuli aj jeho kamaráti a bývalí spolupracovníci.

"Zlá predtucha sa naplnila, už len plačem," tieto slová napísal pod fotkou s článkom o nehode Kollár. Medzi 7 obeťami včerajšej tragédie bol aj skúsený pilot a kapitán Milan Ondra. A práve ten bol jedným z najbližších kamarátov Borisa Kollára.

"Mal som strašný sen v noci a prvé čo ma napadlo, že sa niečo zlé stane. Na to sa dozviem o leteckej tragédii a teraz mi kamarát oznámi, kto tam zomrel. Už len sedím a plačem. Boli to bývalí kolegovia, niektorí pre mňa aj lietadli. Skvelí ľudia. Strašný smútok a bolesť v srdci...Prišli sme aj o Roba Šlosiara, lietal som s ním...Bože, prečo sa toto deje," napísal ešte na sociálnu sieť emotívne slová podnikateľ. Je teda jasné, že toto obrovské nešťastie nezasiahlo iba najbližšie rodiny, ktoré sa musia z tejto straty spamätávať, ale aj ich blízkych priateľov, medzi ktorých patril aj Kollár.

Nehoda, pri ktorej sa zrazili dve lietadlá z parašutistami sa stala pri obci Červený kameň. „Krátko po štarte a prvom leteckom manévri došlo zatiaľ k nevysvetliteľnému stretnutiu obidvoch lietadiel, ktoré následne začali po zrážke padať dolu,“ opísal priebeh tragickej udalosti Kaliňák a dodal: „Vyšetrovanie zodpovie, pre akú príčinu sa im nepodarilo zachrániť."  
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete