Na obrázku vľavo je superstáristka v roku 2012, ostatné dva obrázky sú čerstvého dátumu. 
facebook

Bývalá superstáristka desí vzhľadom: ANOREXIA? Preboha, dajte jej najesť!

20. augusta 2015 01:12 / Slovenský šoubiznis
Tak toto už zrejme prehnala. Sympatická blondínka,ktorá žiarila v prvej Česko Slovenskej SuperStar však teraz nezaujala svojim spevom, ale šokujúcou vizážou. Podľa posledných fotiek, ktoré pridala na sociálnu sieť to totižto vyzerá, akoby mala Dominika Stará nejaké problémy.

Trčiace rebrá, prepadnuté brucho a ultratenučké rúčky aj nohy. Taký je výzor Starej, ktorá bola kedysi doslova krv a mlieko.

Pri porovnaní s fotkami z minulosti, prešla neuveriteľnou premenou. Len či bola naozaj taká pozitívna, ako sa na prvý pohľad zdá. Fanúšikom totižto udrela do očí prílišná vychudnutosť.

Nie je žiadnym tajomstvom, že ak na svojej kariére makaáte a ste v šoubiznise, musí tomu zodpovedať aj váš výzor. Tu to však vyzerá skôr na typické americké problémy.

A keďže Stará už nejaký čas žije za veľkou mlákou, ľahko mohla podľahnúť zvodom tamojšieho životného štýlu. Je teda za tým porucha príjimania potravy, alebo si Dominika iba povedala, že chce byť štíhla a zamakala na sebe vo fitnes centre? To vie len ona sama...  
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete