Ktorí dvaja prominenti si povedali definitívne zbohom? 
profimedia.sk

ŠOKUJÚCI ROZCHOD: Sexi herečka pustila k vode svojho známeho manžela!

20. augusta 2015 00:43 / Zahraničný šoubiznis
Rok 2015 je na rozchody a rozvody mimoriadne bohatý. S prekvapivým rozchodom teraz prichádza aj doteraz jeden z najpevnejších a bezpochyby aj najkrajších párov šoubiznisu, ktorý tvorili Brian Austin Green (42) a Megan Fox (29). Ich odlúčenie je o to smutnejšie, že v ňom figurujú dve malé deti.

Manželom sa krízu podarilo utajiť dosť dlho. Podľa viacerých zdrojov magazínu US Weekly, to páru nefunguje už dlhé mesiace a rozišli sa dokonca už pred pol rokom. Za všetkým pritom má byť herečkina kariéra, kvôli ktorej sa dvojica neustále hádala.

Iniciátorom rozchodu mala byť práve Megan, ktorá od manžela odišla. Hercovi a hudobníkovi známemu predovšetkým vďaka seriálu Beverly Hills 90210 sa nepáčilo, že je jeho žena neustále zaneprázdnená nakrúcaním. Značnú časť tohtoročného leta napríklad trávia v New Yorku, kde sa pracuje na ďalšom pokračovaní Ninja korytnačiek.

Megan s o dvanásť rokov starším Brianom začala randiť v roku 2004, keď mala osemnásť rokov. Zasnúbili sa o dva roky neskôr, ale začiatkom roka 2009 sa nakrátko rozišli, aby sa o rok neskôr mohli opätovne zasnúbiť. Svadba sa konala na Havaji v júni 2010.

Dvojica spoločne vychovávala synov Noaha Shannona Greena, ktorý má tri roky a osemnásťmesačného Bodhiho Ransoma Greena. 
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete