V seriáli s Evelyn sa objavia aj známe tváre. 
facebook

Evelyn už zarezáva v Jojke: Prvé foto a krutá pravda o nakrúcaní!

19. augusta 2015 00:18 / Slovenský šoubiznis
Vystrelila až do televízie a všetko vďaka jej po.ebaným kunám. Komička Evelyn už navyše tvrdo zaezáva v Jojke, kde nakrúca svoj seriál. Okrem nej sa v ňom objavia aj známe tváre, ktorým Jojka hodila záchranné koleso.

Nová šou sa bude volať Svet podľa Evelyn a pôjde určite o niečo z komediálnym podtónom. Inak si zrejme ani sympatickú blondínku nevieme predstaviť. Ona však k fotografii napísala, že herectvo rozhodne nie je med lízať. Navyše sa pred kamerou poriadne hanbí, no snaží sa, aby bol výsledok čo najlepší.

Na obrazovkách sa síce novinka televízie z Koliby objaví zrejme až budúci rok, no nakrúca sa už teraz. Okrem Evelyn stavila Jojka aj Mateja Landla, ktorému sa v poslednom čase darí na všetkých frontoch. Seriál Panelák sa mu síce skončil, no na jeseň sa objaví v pokračovaní Hornej Dolnej a navyše bude sekundovať aj blonďavej Evelyn.

Okrem Landla si svoju úlohu strihla aj Judita Hansman, ktorá hrá aj v jojkárskych Divokých koňoch. Kto ďalší sa ešte dostal do výberu tvorcov, sa dozvieme zrejme až na jar budúceho roka. 
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete