Krainová sa objavila so záhadnými fľakmi na tvári. 
profimedia.sk

Krainová opäť so záhadnými fľakmi: Modelka prehovorila, čo sa s ňou vlastne deje!

19. augusta 2015 02:00 / Zahraničný šoubiznis
Modelka Simona Krainová (42) pred dvoma týždňami šokovala, keď sa v príletovej hale na letisku v PRahe objavila s úplne červenou tvárou. Hovorilo sa vtedy, že trpí záhadnou chorobou, alebo či sa na dovolenke nespálila. A teraz sa objavila s rovnakými fľakmi.

Ako sa nakoniec ukázalo, všetko je inak. Jednalo sa o kampaň k chorobe rosacea, čiže ružovka, ktorá postihuje každého dvadsiateho Čecha. "Veľa ľudí, ktorí touto chorobou trpia, sami nevedia, že sa jedná o chorobu a že sa dá v súčasnej dobe celkom úspešne liečiť. Myslia si, že je to následok ich životného štýlu, stresu, konzumácie alkoholu alebo korenených jedál, kedy tvár sčervenie, ale časom už sa toho nemôžu zbaviť a stupňuje sa to," povedala na margo svojej červenej tváre Krainová.

Simona teda žiadnou záhadnou chorobou, či prílišným spálením netrpí. Jednoducho podporila dobrú vec. "Chcela som si vyskúšať, aké to vlastne je. Keď ma oslovili, aby som bola súčasťou kampane, tak som si hovorila, že to nie je také hrozné. Potom som sa ale nechala nalíčiť a bola som prekvapená, koľko ľudí ma zastavovalo, koľko sa ich za mnou otáčalo. Hoci som na pozornosť zvyknutá, bolo to veľmi nepríjemné. Musí to byť hrozné pre sebavedomie tých chorých," dodala Krainová  
📷
3 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete