Modelka by si mala uvedomiť, že jej telo už nie je to čo bývalo. 
profimedia.sk

Známa modelka na pláži: Takto ju zničili plastické operácie a snaha byť večne mladá!

17. augusta 2015 23:19 / Zahraničný šoubiznis
Od čias, kedy bola Janice Dickinson (60) obdivovanou modelkou už pretieklo naozaj veľa vody. Hoci jej telo značne povädlo, stále sa vystavuje na pláži ako v časoch, keď vyzerala podstatne atraktívnejšie. Aj napriek tomu, že neodsudzujeme ukazovanie sa v bikinách aj v pokročilom veku, tu to nie je iba kvôli veku. Dickinson je totižto poznačená aj desiatkami plastických operácií, vďaka ktorým chcela vyzerať mladšie.

Janice začala kariéru modelky už na začiatku 70. rokov minulého storočia, ale do dôchodku sa nechystá ani v pokročilom veku. Zatiaľ čo jej mladšie kolegyne po štyridsiatke ochotne uvoľnili miesto nastupujúcej generácii, ona nemá problém pózovať v bikinách.

Muži sa síce za ženou, ktorá sa ako prvá pýšila označením topmodelka, stále otáčajú, ale na pláži v Malibu príliš parády nenarobila. Celebrita, o ktorej bolo v poslednej dobe počuť predovšetkým v súvislosti s Billom Cosbym, ktorý ju mal rovnako ako minimálne tridsiatku ďalších žien znásilniť pod vplyvom utlmujúci liekov, si zrejme nevšimla, že sa jej telo zmenilo.

Pri šantení na pláži ukázala chátrajúcej postavu, z ktorej už by žiadny zázrak neurobil ani ten najlepší grafik, či retušér. 
📷
3 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete