Tatara spájanie s Mokráňovou naštartovalo k tomu, aby sa k celej kauze vyjadril. 
facebook

Mokráňová verzus Tatar: Hokejista odhalil pravdu o ich pomere! Teraz budem hovoriť ja...

18. augusta 2015 00:05 / Slovenský šoubiznis
Témou číslo jeden bola vo včerajších novinách správa o novom prominentnom páriku. Denník Nový Čas totižto priniesol na titulke správu, že Lucia Mokráňová a hokejista Tomáš Tatar spolu tajne randia. Všetko je ale inak...

Viac svetla do tejto problematiky, ktorá je pre každého na Slovensku dôležitá ako to, či dnes bude pršať, vniesol samotný Tatar. Ten sa poobede vyjadril k celej kauze a aj k svojmu údajnému vzťahu s blondínkou. "Som rád, že ked som teraz slobodný tak ma potrebujú s niekym spájať. Asi je uhorková sezóna. Preto treba pridať ďalšie čerstvé aktuality. V Ladcoch namerali seizmológovia zemetrasenie, pre väčšie škody je cementáreň odstavená z prevádzky. Zimné olympijské hry 2018 boli presunuté z PYEONG CHANG do DUBNICE NAD VÁHOM, avšak dátum hier sa nezmenil," napísal na sociálnu sieť evidentne pobavený hokejista Detroitu Red Wings.

A nie nemyslíme si, že tieto vzťahy nevzťahy úmyselne zverejňuje, respektíve podsúva bulváru samotná blondínka. Veď ona aj rok po smrti svojho priateľa Salajku stále chodí na jeho hrob a vždy ako náhodou ju tam niekto nafotí.

A samozrejme, raz za čas si na neho spomenie prostredníctvom sociálnej siete, odkazu do nebíčka, alebo iným sentimentálnym spôsobom,. Samozrejme, len aby sa nezabudlo. Ale naozaj si nemyslíme, že to robí naschvál...Všetko je len zhoda náhod. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete