Rodinka Tennerovcov slávila najväčšie úspechy v 90-tych rokoch. 
csfd

Legendárny Alf dnes: Ako vyzerjaú jeho hviezdy? Tragický osud hlavného hrdinu!

17. augusta 2015 00:03 / Film a seriál
Kto by si nepamätal legendárnu postavičku z planéty Melmack? Alf sa zapísal do našich myslí svojim štipľavým humorom a hlavne nezabudnuteľným dabingom v podaní Stana Dančiaka. Ako však vyzerajú dnes hlavní hrdinovia rodiny Tennerovcov? Osud hlavy rodiny Willa alias Maxa Wrighta je naozaj šokujúci!

Americký magazín National Enquirer ešte v roku 2001 zverejnil informácie o tom, ako Wright fajčí crack a dokonca má sex s bezdovcami. Napriek tomu je až neuveriteľné, že jeho manželka Linda s ním vydržala neuveriteľných 50 rokov. Dokonca má dvojica aj syna a dcéru, no nikto o chúťkach tohto herca absolútne ani len netušil.

Matka rodiny Kate, teda herečka Anne Schedeen, má dnes už 66 rokov, napriek tomu stále vyzerá k svetu. Herectvu sa už nevenuje od roku 1999, kedy sa naposledy objavila v seriáli Sudkyňa Amy. Dokonca ani vo filme sa neuchytila a jej kariéra je mapovaná len občasnými úlohami v seriáloch. Ani Alf jej teda nezaručil hviezdnu kariéru.

Zdá sa, že legendárny seriál neprial ani jednému z hlavných predstaviteľov. Dcéra Lynn, ktorú si zahrala herečka Andrea Elson žije momentálne v Los Angeles, no naposledy sa v niektorom zo seriálov, či filmov objavila pred dlhými 19 rokmi. Navyše sa dnes na seba už vôbec nepodobá a zmenila sa na nepoznanie. Má manžela a dcérku Claire.

Rovnaký osud postretol aj Benjiho Gregoryho, ktorý od nakrúcania Alfa nehral nikde. Žije si spokojným životom obyčajného muža bez svetiel reflektorov a o jeho živote sa toho veľa nevie.  
📷
4 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete