Americký časopis priniesol poriadne drastické fotky známej herečky. 
national enquirer

Šokujúca správa: Angelina Jolie ZOMIERA!

16. augusta 2015 00:01 / Zahraničný šoubiznis
Fanúšikov štyridsaťročnej herečky Angeliny Jolie (40) zachvátila panika. Podľa amerického bulvárneho časopisu National Enquirer je na tom hollywoodska hviezda so zdravím veľmi zle a umiera. Bulvárny týždenník tvrdí, že brunetka váži len 37 kíl, má anorexiu, rakovinu a umiera. Šokujúce tvrdenie umocňuje aj fotografia, na ktorej vyzerá brunetka naozaj príšerne. Titulok vydania navyše znel jasne: "37-kilová Angie zomiera!".

Známa herečka a manželka Brada Pitta má podľa časopisu veľké zdravotné problémy, ktoré jej vážne ohrozujú život. Časopis National Enquirer je známy publikovaním šokujúcich informácii o obľúbených celebritách. Aj keď ide často o prehnané a vymyslené správy, pri pohľade na fotografie krásnej Angeliny to naozaj nevyzerá úplne v poriadku.

National Enquirer uvádza, že dôvodom jej chradnutia je anorexia a rakovina, ktorou má vraj trpieť, a to aj napriek tomu, že si v minulosti dala preventívne odstrániť prsia a vaječníky. Odmieta jesť a schudla na 37 kilogramov. Stav je natoľko vážny, že jej muž a deti sa o ňu veľmi boja. "Angie flirtuje so smrťou. Ich deti sa už pýtali Brada, či ich mama umiera, "znejú citácie v článku. Portál GossipCop sa v súvislosti s touto kauzou skontaktoval s ľuďmi z herečkinho okolia. Tí sa vyjadrili, že všetky publikované informácie sú na 100% nepravdivé. Klamlivá je vraj aj fotografie z titulnej strany.

Na druhú stranu fotografie z facebookového profilu herečky, ktoré sama Angelina uverejňuje, hovoria jasne. Trčiace kosti na ruke nevyzerajú naozaj najlepšie. V lepšom prípade herečka netrpí zhubnou chorobou, ale anorexia ju ohrozuje takmer určite. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete