Rodina okolo Laca Lučeniča sa rozlúčila s ich milovanou Ninou.  
profimedia.sk

Pohreb Lučeničovej Ninky: Až jej smrť dokázala uzmieriť otca s dcérou!

14. augusta 2015 13:50 / Slovenský šoubiznis
Hudobník Laco Lučenič včera pochoval svoju dcéru Nina († 33). Tá v sobotu podľahla zákernej rakovine a napriek napätým vzťahom v rodine, na pohrebe sa zúčastnil aj samotný Lučenič. Dokonca to vyzerá tak, že práve smrť Ninky dokázala uzmieriť exporotcu SuperStar s jeho druhou dcérou z prvého manželstva Evou.

Na pohrebe sa totižto stretli zoči voči a nie je žiadnym tajomstvom, že to medzi otcom a dcérou nebolo vôbec ideálne. To nikdy netajila ani samotná Eva, ktorá sa síce snažila s otcom nadviazať vzťah, no on až taký záujem podľa jej slov neprejavil.

To sa však zrejme teraz zmení. Strata dieťaťa je pre rodiča tou najhoršou nočnou morou. A tú teraz prežíva aj Lučenič. Podľa fotiek to vyzerá tak, že práve pohreb bol miestom, kde sa konečne začali rozhádané ľady topiť.

Pohreb Niny sa uskutočnil v bratislavskom krematóriu a prebehol za prísnych bezpečnostných opatrení. Vchody do areálu strážila ochranka, aby sa rodina mohla so svojou dcérou, sestrou a priateľkou rozlúčiť v pokoji bez zbytočných pohľadov.  
📷
1 fotografie
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete