Nedávno ešte Kollár slovenského prezidenta chválil, dnes mu nevie prísť na meno. 
facebook

TOTO je VOJNA! Kollár verzus Kiska: Nenávistné odkazy na Facebooku! Budeme sa hanbiť ešte roky...

07. augusta 2015 00:30 / Slovenský šoubiznis
Tak toto sa len tak nevidí Od zvolenia Andreja Kisku do funkcie prezidenta si získal nejedného prívrženca navyše. Z týchto radov však v posledných dňoch vystúpil podnikateľ Boris Kollár, ktorého naštvali prezidentove slová. A takéto prejavy na sociálnej sieti sme tu od Borisa už dávno nemali.

Zatiaľ čo Kiska mlčí a prehovoril len ku téme utečencov, Kollár dáva svoje názory patrične najavo prostredníctvom svojho profilu. Tam má dostatok fanúšikov, no on nemá problém napísať dokonca priamo Kiskovi.

Pod jeho slovami totižto Kollár napísal čo si myslí na plné ústa a rozhodne nejde o slová chvály. "Stavať múr ako Maďarsko, to vám vadí a USA že má postavený niekoľko tisíc míľový múr - ten vám neprekáža? Ten je tiež proti imigrantom. Pán Kiska pre mňa ste jedným veľkým sklamaním a pevne verím, že v úrade ostanete len 5 rokov. Lebo čo vy predvádzate, za to sa budeme hanbiť ešte roky," napísal k statusu odsudzujúcemu gabčíkovské referendum Kollár.

Vo svojich slovách však zašiel ešte ďalej a na Kiskovi nenechal jednu nitku suchú. "Mi rozum zastáva, kde beriete tú aroganciu a spupnatosť, egocentrickú namyslenosť, máte byť náš prezident. Náš," píše ešte Kollár.

Nakoniec si môžete všetko podrobne prečítať aj v našej galérií, ktorá obsahuje celé vyjadrenia prostredníctvom sociálnej siete. Dočkáme sa odpovede prezidenta Kisku, alebo nad Kollárovými slovami mávne rukou? Uvidíme...  
📷
4 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete