Ďurovčík sa ponáhľal kvôli skúške nového muzikálu. 
profimedia.sk

Ďurovčík si zavaril: Skončil v rukách českej polície!

05. augusta 2015 04:00 / Slovenský šoubiznis
Režisér Ján Ďurovčík je uznávaným tak u nás, ako aj v Čechách. Jeho muzikály majú u našich západných susedov obrovský úspech. Teraz si však vyrobil prúser, ktorý mu odľahčil peňaženku o výraznú sumičku.

Stretnúť cestného piráta na diaľnici smer Praha nie je nič výnimočné. Tentoraz to ale bol práve Ďurovčík, ktorého namerali. A nešlo len o nejaké malé prekročenie rýchlosti.

Na 130ke si to Ďurovčík uháňal 189 km/h. Čo sa vlastne stalo? „Ponáhľal som sa na skúšku. Neuvedomil som si to a zastavili ma. Skúšam Atlantídu, a keď stojíte hodinu a pol v zápche, tak potom makáte. To sa však nevyhováram,“ povedal denníku Plus1deň Ďurovčík.

Ten dostal pokutu 7000 česých korún, teda takmer 260 eur. Navyše sa celá vec bude riešiť ďalej. „Priestupok nebolo možné vyriešiť na mieste v blokovom konaní. Policajti ho zdokumentovali a odovzdajú na vybavenie do správneho konania,“ povedala pre denník policajná hovorkyňa Dana Čírtková.

Potom, ako sa celá kauza prevalila, si režisér sypal popol na hlavu. „Prekročil som rýchlosť. Uznávam. Zaplatil som pokutu, niečo som pri sebe mal, no musel som ísť ešte do bankomatu. Bude sa to riešiť. Čakám na ďalšie pokyny. No, som blbec,“ dodal ešte Ďurovčík. Nuž Jano, nabudúce radšej pomaly, ako rýchlo a zbesilo.  
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete