Julia Roberts je miláčikom Ameriky, aj keď už nehrá vo veľkých hitoch. 
čsfd

Šuškandy z Hollywoodu: Miláčik Ameriky Julia Roberts príde o polovicu MAJETKU! Prečo?

01. augusta 2015 03:17 / Zahraničný šoubiznis
Nedávno Julii Roberts zomrela milovaná matka a opäť má dôvod na slzy. V Hollywoode sa totižto špekuluje, že jej manželstvo s kameramanom Dannym Moderom je v koncoch. A rozhodne v ich prípade nepôjde o žiadne drobné...V hre je až 225 miliónov dolárov!

Po trinástich rokoch sa zdalo, že všetky pochybnosti, ktoré vyslovili na začiatku ich vzťahu neprajníci, zmietnu zo stola. Opak je však pravdou a dvojica má byť tesne pred rozvodom.

Danny a Julia sa zoznámili počas nakrúcania filmu Mexičan, no známy kameraman bol vtedy ešte ženatý. Roberts si ho doslova vykúpila, keď jeho manželke dala tučné odstupné, aby súhlasila s rozvodom.

Teraz sa jej odlákanie manžela od rodiny vypomstilo. Napriek tomu, že sa o Moderovi hovorilo ako o podpapučníkovi, mal to byť on, kto pochybil v manželstve s hollywoodskym miláčikom.

Okrem toho, že ho herečka kontroluje na každom kroku, jej zárobky sú niekoľkonásobne vyššie a tak je to práve ona, kto má v domácnosti hlavné slovo. Posledným klincom do rakvy manželstva mala byť absencia Dannyho na pohrebe svokry. Jediným dôvodom, prečo ešte nepodal žiadosť o rozvod je strach, že by vídal ich spoločné deti Phinneausa, Hazel a Henryho iba pár dní do mesiaca. 
📷
2 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete