Bývalé superstáistky sa dnes živia ako sa len dá. 
facebook

Superstáristky Balúchová a Humeňanská: Jedna robí recepčnú, druhá ide aj za 350 eur!

02. augusta 2015 00:45 / Slovenský šoubiznis
Účasť v SuperStar ešte nikomu nezaručila hviezdnu kariéru. Po skončení šou väčšina nádejných spevákov zapadne prachom. Ak sa k nim vrátite po rokoch zistíte, že ani jeden z nich sa neuživí iba spevom. Výnimkou nie je ani Barbora Balúchová, či Petra Humeňanská. Jedna má kozmetický salón, kde robí aj recepčnú, druhá vystupuje za honorár 350 eur.

To, že sa Balúchová rozhodla podnikať v oblasti ženskej krásy prezradila nedávno v markizáckom Teleráne. "Všetky chceme byť krásne. Otvorila som druhý salón. Staráme sa o dievčatá, starajú sa o mňa. Ja som k tomu prišla úplne náhodou, keď ma oslovila kamarátka, ktorá išla na materskú," prezradila blondínka najnovší spôsob obživy.

Okrem toho samozrejme občas niekde vystúpi, no honoráre zrejme nie sú ani zďaleka také veľké, ako za čias speváckej šou. Dokonca vo svojom salóne robí momentálne prácu, ktorú by za normálnych okolností nerobila. "Teraz tam robím recepčnú. Je skvelé prichádzať do priameho kontaktu s luďmi v salóne," netajila Balúchová.

To, že peniaze za vystúpenia spevákov zo SuperStar sú naozaj iba zlomkom toho, čo zarobili pred prá rokmi dokazuje aj Petra Humeňanská. Podľa zverjnenej zmluvy totižto vystupovala v júli na Staromestskom letnom festivale a zinkasovala za to pár stoviek eur. Konkrétne 350. Nuž, aj exsuperstáristi zrejme rýchlo zistili čo to je tvrdo makať za každé euro.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete