Ego nemá problém zapáliť si jointa aj na verejnosti. 
facebook

Twiinsky na spoločnom žúre s raperom Egom: Ale čo je tá marihuana v ústach?

30. júla 2015 00:05 / Slovenský šoubiznis
Sesterské duo Twiins, alebo Veronika a Daniela Nízlové, si v utorok odskočili do Piešťan, kde si podľa našich informácií užili dámsku jazdu v sprievode svojich kamarátok. Popritom stretli aj rapera Michala Ega Straku, ktorý bol v poriadne dobrej a uvoľnenej náladičke.

Dôvodom bude zrejme marihuanový jointík, ktorý vidieť na spoločnej fotke s dievčatami. Ego si zrejme jednoducho občas dopraje trochu potešenia, v podobe trávy.

To, že nejde iba o obyčajnú cigaretku dokazujú aj komentáre pod fotkou: "Párty s brkom? Sa nezdáte," napísal jeden z komentujúcich. Pre upresnenie, brko je slangový výraz pre jointa.

Aj napriek tomu, že u nás užívanie drog nie je trestným činom, raper by si mal vstúpiť do svedomia. Nie je to tak dávno, čo sa prevalil škandál z CTčkom v piešťanskej nemocnici, kde v dozornej rade sedel aj Ego.

Napriek tomu, že išlo o obrovský škandál, on dokonca vypustil do sveta vulgárne video, kde sa neštítil ani urážkam najhrubšieho zrna. Teraz to vyzerá tak, že si občas "zahúli" a to rozhodne nie je dvakrát dobrý príklad pre deti a tinídžerov, ktorí ho počúvajú. 
📷
1 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete