Seriál Macocha bol hitom nielen vo svete, ale aj u nás. 
television.com

Hrdinovia telenovely Macocha: Nádherná Mária, Esteban ako bezdomovec! Ako dnes vyzerajú ich deti? To musíte vidieť!

25. júla 2015 16:14 / Film a seriál
Keďže sa vám návratyk populárnym telenovelám zapáčili, rozhodli sme sa urobiť si týždeň s tými, ktoré sa u nás zapísali do pamäte divákov najviac. Skrytú vášeň máme za sebou a teaz vám ukážeme, ako si dnes žijú hviezdy z Macochy. Hlavnú úlohu si v tomto seriáli zahrala nekorunovaná kráľovná telenoviel Victoria Ruffo, známa to Jednoduchá Mária.

Victoria Ruffo ako Mária Fernandézová
Seriál začína tým, že je Mária vo väzení a pyká za zočin, ktorý nespáchala. Po podmienečnom prepustení sa rozhodla vrátiť k svojmu exmanželovi Estebanovi, ktorý povedal ich spoločným deťom, že je mŕtva. Vzniká množstvo nových intríg a medzi hlavnou dvojicou sa prebudia city, ktoré chceli obaja pochovať. Victoria Ruffo odštartovala svoju kariéru v telenovele Jednoducho Mária. Tá sa vysielala aj u nás a bola prvou telenovelou, ktorú sledovali státisíce divákov. V roku 1991 sa vydala za komika Eugenia Derbeza. 14. apríla 1992 sa im narodil syn José Eduardo. Po piatich rokoch sa rozviedli. 9. mája 2001 sa vydala za mexického politika Omara Fayada Menesesa. Neskôr sa im narodili dvojičky Victoria a Anuara. Najnovšie ju môžu diváci vidieť v telenovele Víťazstvo lásky na televízií DOMA.

César Évora alias Esteban San Román
Máriin manžel, ktorý na ňu zanevrel potom, ako skončila vo väzení sa snaží potlačiť city, ktoré po návrate jeho životnej lásky opäť vyplávali na povrch. Napriek veľkej snahe sa mu to nepodarí a k Márii sa opäť vráti, aj keď ich cesta za šťastím bude ešte veľmi tŕnistá. V reálnom živote patrí práve Évora k popredným predstaviteľom hrdinov v mexických telenovelách. Pôvodom Kubánec utiekol v roku 1992 do Mexika a odvtedy sa objavuje v seriáloch z tejto krajiny neustále. Má za sebou desiatky postáv, či už statočných hrdinov, alebo zákerných zloduchov. Práve s Ruffo vytvorili jeden z najobľúbenejších párov a telenovela Macocha sa stala v Južnej Amerike obrovským hitom. Jeho manželkou je Susana Gonzales, s ktorou majú deti Carla, Rafaela a Marianu. Vo voľnom čase César rád číta knihy a surfuje po internete. Medzi jeho obľúbené športy patrí volejbal a plávanie.

Ana Layevska v úlohe Hviezdy San Románovej
Dcéra Márie a Estebana najskôr v Márií uvidí novú matku, no neskôr sa jej vzťah zmení na nenávisť. Tú však iba predstiera, pretože si myslí, že Mária je votrelkyňa, ktorá chce nahradiť ich matku. Netuší však, že práve ona je ich vlastnou matkou, pretože v dome je obraz s podobizňou úplne inej ženy. Pred dvomi rokmi povedala áno hereckému kolegovi Rodrigovi Moreirovi, s ktorým randila iba 5 mesiacov. Okrem hereckého chlebíčka si vyskúšala aj úlohu scenáristky v seriáli z prostredia scifi. V ňom si zahrala hlavnú úlohu, tentoraz zápornú. šialenú vedkňu, ktorá sa na ceste za úspechom neštíti naozaj ničoho.

Okrem toho si zahral v Macoche aj Mauricio Aspe, najstaršieho syna Héctora. Dodnes hráva v telenovelách a väčšinou predstavuje dsrných mužov, alebo zákerákov. Tieto úlohy mu prischli najmä pre jeho výzor a uhrančivý pohľad. Nevlastného syna, ktorého Esteban prijal za svojho si zahral Miguel Biaggio. Aj on sa objavuje v mexických seriáloch, kde hráva poväčšinou vedľajšie úlohy.  
📷
5 fotografií
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete