Tento fešák je synom známeho moderátora. 
instagram

Syn moderátora hlavných správ Jojky vyrástol v takéhoto fešáka!

27. júla 2015 00:10 / Slovenský šoubiznis
Mladý Adam má iba 17 rokov a jeho profil na sociálnej sieti je plný letných fotiek. A veď prečo aj nie, keď sa má čím pochváliť? Sympatický mladík je synom jojkárskeho moderátora Jána Mečiara. Ten je síce druhýkrát ženatý, no z prvého manželstva má tri deti - Adama, Veroniku a Mareka.

Práve Adam bude už čoskoro plnoletý a Mečiar na otázku, v ktorom dieťati sa vidí odpovedal v minulosti priamo. "Mám pocit, že to badám u najstaršieho syna, tam to asi je tak, že má mnohé veci zo mňa. Aj dobré aj zlé," priznal obľúbený moderátor.

A pravdou je, že si s najstrším synom aj poriadne rozumie. Dokonca spolu chodia na rockové festivaly, ktorých sú obaja fanúšikmi.

Napriek rozvodu má s deťmi výborný vzťah a splní im všetko, čo im na očiach vidí. Rozhodne si však vie dupnúť a svoje ratolesti pokarhať.

"Samozrejme, keď sme sa rozchádzali, nebolo im všetko jedno, ale teraz to berú úplne perfektne a pohodovo. Bývajú s matkou, tam majú hlavný domov a druhý domov majú u nás, kde majú aj svoju izbu. Nechodia na návštevu, ale ako keby domov," prezradil v minulosti v jednom z rozhovorov.  
📷
3 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete