Bratia Reyesovci, ako si ich pamätáme z legendárnej telenovely. 
facebook

Skrytá vášeň dnes: Ako vyzerajú bratia Reyesovci? Dámy, podlomia sa vám kolená!

23. júla 2015 00:05 / Film a seriál
Takmer vôbec sa nezmenili. Od nakrúcania telenovely Skrytá vášeň, ktorá zabodovala aj na slovenskej Markíze, uplynulo už 12 rokov, no traja hlavní predstavitelia bratov Reyesovcov sú aj dnes veľkí fešáci.

Franco, Juan a Oscar. Práve okolo tejto trojice sa točila celá telenovela. Príbeh pozná zrejme každý, kto sa vyzná v telenovelách. Po dlhých rokoch všetci herci z tohto seriálového hitu naďalej hrajú a vo svojej krajine sú obrovskými hviezdami.

Predstaviteľ Juana Reyesa, teda Mario Cimmaro má dnes 44 rokov. Pôvodom je rodený Kubánec a medzi jeho hobby patria motorky. So svojou prešiel niekoľko krajín, napríklad Argentínu, Kolumbiu a Venezuelu. Nosí obuv veľkosti 47. Je rozvedený a Mariovou priateľkou je v súčsnosti mexická herečka Vanessa Villela.

Juan Alfonso Baptista alias Oscar Reyes je venezuelský herec. Po strednej škole si urobil bakalársky titul v odbore zubár a študoval reklamu. V telenovelách sa začal objavovať od roku 1997, no medzi jeho najslávnejšie úlohy bezpochyby patrí práve tá v Skrytej vášni. Na konci roku 2011 sa oženil s herečkou Mariou Fernandou Barerro. Objavil sa tiež ako tanečník v obdobe nášho Let's Dance.

Michel Brown hral najmladšieho z bratov Oscara. Jeho skutočné meno je Misael Browarnik Beiguel a málokto vie, že meria iba 176 centimentrov. Pôvodom je Argentínec a narodil sa v Buenos Aires. Vo svojej domovine patrí k vyhľadávaným hercom najmä pre svoj dokonalý vzhľad a krásne výrazné oči. Málokto vie, že ústrednú pieseň zo Skrytej vášne s názvom SombreFuego, naspieval s predstaviteľkou Normy Dannou Garciou.  
📷
3 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete