Tieto fotky nemal nikto vidieť... 
Ya Espectáculos

Najznámejší futbalista a gay? Tieto fotky hovoria jasnou rečou!

28. júna 2015 00:04 / Zahraničný šoubiznis
Hovorí sa to o ňom už dlhšie, no on všetky dohady popiera. Faktom však je, že sa o svoj zovnajšok stará viac, ako ktorákoľvek žena, má syna, ktorého mu vynosila náhradná matka a nedávno sa rozišiel s krásnou priateľkou Irinou Shayk. Je, alebo nie je Cristiano Ronaldo gay?

Počas nedávnej dovolenky v Saint Tropéz si hviezdny futbalista Realu Madrid užíval slnko, more a oddych na luxusnej jachte. Klasická to dovolenka pracháčov. Na tom by nebolo samozrejme nič zvláštne.

Ronaldo si však užíval iba v čisto pánskej spoločnosti. Žiadne sexi dievčatá v mini bikinách, všetko len testosterónom nabití chlapi. A teraz uzreli svetlo sveta aj nové fotografie, na ktorých má futbalista svoje neposlušné ruky na miestach, kde by ich čakal len málokto. Svojmu kamarátovi totižto obchytkával rozkrok a popri tom sa s ním objímal. Navyše sú plavky dotyčného pána na intýmnych miestach až podozrivo nabité. Či sa nám Ronaldo čoskoro prizná s pravou sexuálnou orientáciou, alebo sa objaví na protest s nejakou sexi kráskou, uvidíme v najbližších týždňoch.

Jedno je však isté. Ak by sa prevalilo, že je práve Cristiano Ronaldo orientovaný na mužov, spôsobilo by to revolúciu vo svete futbalu.  
📷
2 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete