Mimo prelomil mlčanie a prehovoril o tragickej nehode. 
tv joj

EXKLUZÍVNE: Moderátor Mimo prehovoril: Prvé vyjadrenie po tragédii!

23. júna 2015 11:03 / Slovenský šoubiznis
Prelomil mlčanie. Pri sobotnej nehode medzi Malackami a Studienkou, ktorej účastníkom bol aj moderátor Milan Mimo Ambróz, vyhasol život motorkára Michala († 33). Nabral tak silu a odvahu, aby pre VIPstory.sk poskytol vyjadrenie o sobotnej zrážke.

O tom, že bol v aute, ktoré sa s Michalom zrazilo práve Mimo sme informovali ako prví. Moderátor známy z Fun rádia, či televízie JOJ však deň po nehode nedokázal s nikým hovoriť, čo je pochopiteľné.

Napriek tomu dnes pozbieral všetky sily a zachoval sa ako správny chlap. V prípade autonehôd je totižto bežné, že sa známe osobnosti k okolnostiam do médií nevyjadrujú a nevyjadria žiadnu ľútosť. To však rozhodne nie je prípad Ambróza.

"Bol som účastníkom dopravnej nehody. Okolnosti tejto tragédie polícia vyšetruje. Naozaj úprimne vyjadrujem hlbokú ľútosť, že pri tejto dopravnej nehode vyhasol život mladého človeka," napísal v esemeske Ambróz.

Prekvapením je tiež reakcia mamy motorkára Michala, ktorý pri nehode zomrel. Voči moderátorovi nechová nenávisť a dokonca sa vyjadrila, že ho ľutuje rovnako, ako jej syna. Ako sa nakoniec celá kauza okolo autonehody skončí, ukáže až čas a vyšetrovanie polície.  
📷
1 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete