Je známy jojkár vinníkom nehody? 
tv joj

VIEME PRVÍ Tragická autonehoda známeho moderátora: Pod kolesami jeho auta zomrel mladý motorkár!

21. júna 2015 20:40 / Slovenský šoubiznis
Tragická nehoda si vyžiadala v sobotu smrť mladého motorkára
Michala († 33), ktorý na mieste nehody svojim zraneniam podľahol. A podľa informácií, ktoré sa podarilo VIPstory.sk zistiť v spolupráci s kolegami z portálu topky.sk, vodičom vozidla, ktoré motorkárovi nemalo dať prednosť bol moderátor známy aj z televízie JOJ Milan Mimo Ambróz (35).

Ambróz pochádza z mesta Humenné a šoféroval auto Peugeot s humenskou poznávacou značkou. V smere z Malaciek do obce Studienka mal podľa prvých informácií odbočovať na miesto mimo cesty, kde sa zrazil s Michalom, ktorý išiel z opačného smeru. Keď sme kontaktovali samotného Ambróza, na naše správy vôbec nereagoval, napriek tomu, že si ich prečítal.

"Vodič osobného motorového vozidla zn. Peugeot s humenskou štátnou poznávacou značkou jazdiaci v smere z Malaciek do Studienky na ceste odbočoval na miesto ležiace mimo cesty, kde z doposiaľ nezistených príčin došlo k stretu s motocyklom so štátnou poznávacou značkou Malaciek, ktorý jazdil v smere zo Studienky do Malaciek," povedala bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Miháliková.

"Po príchode na miesto sme, žiaľ, mohli skonštatovať len úmrtie. Muž utrpel zranenia nezlúčiteľné so životom," informoval hovorca záchranárov Boris Chmel.

Podľa hovorkyne, škodu na aute predbežne odhadli na 6 000 eur a na motocykli na 4 000 eur. Polícia príčiny dopravnej nehody vyšetruje.

Moderátor sa pri nehode nezranil a ani mu nebol zistený alkohol. Materiálne škody predbežne vyčíslili na 10.000 eur. Ambróz je známa tvár Jojky a tiež hlas Fun rádia, kde pôsobí ako moderátor. Na Kolibe pred rokom moderoval rannú šou Dobré ráno, ktoré však pre nízku sledovanosť zrušili.

Opakuje sa tak situácia spred 7 rokov, kedy rovnako na Záhorí, no medzi obcami Pernek a Rohožník spôsobil smrť Tomáška Žilavého moderátor Rastislav Žitný. Päťročný Tomáško vtedy zomrel po prevoze do nemocnice. Žitný dostal dva roky basy, no po odpykaní polovice ho prepustili na slobodu.  
📷
4 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete