Niektorí protagonisti z Mama ožeň ma sú nezabudnuteľní. 
tv joj

Týchto exotov z Mama ožeň ma si zapamätáme navždy: Čo je s Ľubkou, dídžejom Andrejom, či vysmiatou Martinkou!

04. júna 2015 01:59 / Film a seriál
Reality show Mama ožeň ma bola jednou z TOP relácii, aké sa u nás kedy vysielali. Toľko podivuhodných postavičiek v jednej šou totižto nemala zrejme žiadna iná krajina. Pamätáte si spirituálnu bohyňu Ľubku, karatistu alias dídžeja Andreja, či Martinku, ktorej úsmev rozžiaril každý diel? Ak nie, tento článok je určite pre vás...

Martinka si s pomocou Jojky splatila dlhy, ktoré si svojou nerozvážnosťou narobila. Napriek tomu, krátko po vyriešení problémov sa na dnes ocitla opäť. „Nemám z čoho žiť, neostalo mi ani euro, neviem čo budem robiť,“ povedal pred časom televízna hviezda.

To taká Ľubka, ktorá divákov vydesila svojim tancom s hladkou múkou, či váľaním sa na lúke, pracuje stále v rovnakej drogérii, odkiaľ vyšla. Žije v meste Šaľa a dokonca kvôli svojmu účinkovaniu v šou mala problémy so svojim zamestnávateľom, ktorému sa nepáčila jej prezentácia. Nuž, keď však niekto zatancuje v kuchyni pri obaľovaní syra, rozpráva sa s digestorom a čiernobielou fotkou, vyvoláva tým prinajmenšom zmiešané reakcie.

Andrej, náš dídžej z Michaloviec a odborník na operačný systém Windows, by mal byť v tomto čase otcom vyše ročného dieťatka. Keďže sa však na sociálnej sieti prezentuje skôr ako ITčkár a fotky s priateľkou Lenkou nemá žiadne, nevieme túto informáciu dostatočne overiť. Navyše, už keď sa jeho vzťah a otcovstvo prevalilo, viacerí špekulovali, či to je naozaj pravda, pretože fotka bábätka na ultrazvuku nejako nesedela. Nuž, aspoň že má Andrej svoje druhé deti, ktorými sú vymakané počítače a operačné systémy.  
📷
6 fotografií
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete