Spirit sa upísal reklame, v ktorej hlása slovo Majkovo. Celé je to však trošku inak. 
facebook

Spirit účinkuje v novej reklame, no má to háčik: Majk, nie je to celé trochu podvod?

03. júna 2015 12:01 / Slovenský šoubiznis
Vodu káže, víno pije. Presne to by sa dalo povedať o raperovi Majkovi Spiritovi, ktorý sa najnovšie upísal už aj televíznej reklame. Kampaň to mohla byť veľmi efektívna, všetko bolo totižto postavené práve na tom, aký je raper džentlmen a strašne neznáša selfie. Má to však jeden háčik.

Videí je niekoľko, najzaujímavejšie je práve to, kde robí jeho kolega z reklamy neustále rôzne selfie a pritom hovorí o Majkovi, ako o niekom, kto selfie z duše nenávidí. "Majk je jediná svetová celebrita, ktorá nemá žiadne selfie. Pridaj sa k Majkovi. Zavrhni selfie," zaznie z jeho úst.

To už sa pridá aj ten, ktorý do sveta hlása, ako "treba ženy ľúbiť". "Ó môj Bože jak ja nemusím selfies," povie Spirit a pokračuje: "Vieš čo mi je fakt blbé? Keď ma niekto stopne na ulici a povie len dve slová: Môžem slefie?"

A prečo nás táto reklama tak zaujala? Z jednoduchého dôvodu. Spirit má totižto sociálnu sieť Instagram plnú selfie. Takže to, že ich "z duše" neznáša, nebude úplná pravda a celá reklama je teda iba jedno veľké divadielko.

"Chápeš, niekto ma stretne na ulici a miesto toho aby sa na niečo spýtal, alebo so mnou prehodil pár slov, chce len spraviť selfie," povie ešte raper.

Stačí pozrieť galériu, kde uvidíte jeho cekom vydarené selfies. Majk, jedna rada na záver: nabudúce si aspoň vymaž z profilu dôkazy, keď budeš cez reklamu hlásať do sveta novú osvetu.

Po tomto článku samozrejme očakávame, že príde buď nejaké televízne vyjadrenie "ejkej" jeho niekoľkominútový hejt na bulvár v Hlase Česko Slovenska, alebo prípadne nejaký super status na sociálnej sieti, jednoducho čokoľvek, čo opäť vrhne strašne zlé svetlo na bulvár. Samozrejme, jeho fanúšikovia ho budú obraňovať a pritakávať, ako stádo ovečiek. Toto je však jasný dôkaz, ako sa ľahko dokáže zapredať reklame aj taký človek, akým je práve Spirit. A ešte pritom nehovorí tak úplne pravdu... 
📷
8 fotografií
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete