Aneta Sedlmair Parišková sa po 4 rokoch rozvádza. 
tv joj

Parišková v tom nie je sama: Toto sú najmenej šokujúce rozvody šoubznisu!

23. mája 2015 07:00 / Slovenský šoubiznis
Kto sa aspoň raz za život nerozviedol a patrí medzi slovenskú smotánku, akoby v šoubiznise ani nebol. Najnovšie sa k čerstvo rozvedeným onedlho pridá aj Aneta (zatiaľ) Sedlmair - Parišková. Pozreli sme sa preto do minulosti, kedy nebolo pre slovenskú verejnosť až takým prekvapením, že dvojica skončila pred súdom.

Aneta Parišková a Mark Sedlmair
V prípade blondínky nešlo o žiadne prekvapenie. Už pred štyrmi rokmi, kedy sa tajne vydala za sojho čoskoro exmanžela, mnohí krútili hlavami nadtým, že si berie mladšieho partnera po tak krátkej známosti a ešte aj cudzinca. Preto tento rozvod až takým šokom nebol. Navyše si tu Mark nevedel zvyknúť, v podstate nič moc nerobil, stala sa z neho žienka domáca a nohavice v ich vzťahu nosila skôr Aneta. Dôvodom však neboli iba financie, ale aj fakt, že Parišková je podľa viacerých zdrojov z jej okolia nie zrovna ideálnou partnerkou.

Marianna Ďurianová a Libor Bouček
Krátke manželstvo, krátky vzťah. Chodili spolu mesiac a zasnúbili sa. Pol roka na to prišla veľkolepá svadba a o 5 mesiacov na to aj rozvod. Fuška stihnúť to za rok. Kto by sa ale čudoval, keď sa brali nerozvážne a ich vzťah bol od začiatku plný otáznikov, na ktoré ani jeden z nich nereagoval. Tvrdili, že sa milujú a bla bla bla. Nakoniec z toho vyšiel Bouček ako Paroháč a Marianna ako tá, ktorá podviedla. Spomínalo sa aj nejaké gay porno a podobné veci, no to sa nikdy nedokázalo. Ani jednému z nich. Ďurianová momentálne tvorí párik s Romanom Doležajom s ktorým má syna Romanka a Bouček je zatiaľ vlk samotár.

Lucie Bílá a Stanislav Penk, Lucie Bílá a Václav Noid Bárta
Obaja mladší od nej, obaja menej slávni, obaja menej prachatí (podstatne menej). Tu asi ani netreba hľadať dôvody rozpadu jej manželstiev. Vždy sa do nic zlatá slávica vrhala po hlave a vždy verila, že tentoraz to vyjde. No nevyšlo. Dôvodov je viacero. O Bílej sa hovorí, že je neskutočne majetnícka a dokonca celý svoj imidž dokonalej a vždy večene usmiatej, prajnej a dobre naladenej speváčky iba hrá. A preto s ňou muži dlho nevydržia. Nuž, nikto nevie kde je pravda, no ultrakrátke manželstvo s Penkom a o niečo dlhšie s Noidom dokazujú, že speváčka asi nebude úplne najlepšia žienka domáca.

Nora Mojsejová a Braňo Mojsej
Bez zbytočného komentára, veď tu je to jasné. Odišla veľká televízna sláva, odišli peniaze, a tak odišla aj láska.

Určite by sa tých manželstiev našlo ešte množstvo, no je víkend a na čo vás zaťažovať zbytočným čítaním? Užite si krátke voľno...  
📷
4 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete