Kramár skrýval dlhé roky poriadne šokujúce tajomstvo. 
tv nova

Kramár to priznal: Toto je pravda o potrate mojej exfrajerky!

21. mája 2015 01:40 / Slovenský šoubiznis
Všiel von s pravdou. Herec Maroš Kramár sa v markizáckej Chart show vyjadril, že v minulosti musela ísť jedna z jeho bývalých partneriek na potrat. Bolo to ešte počas vysokej školy. A to, čo sa zdalo, ako vtip v rámci šou, sa teraz ukázalo, ako pravdivý príbeh z jeho minulosti.

Z neznámych dôvodov nám herec zo seriálu Búrlivé víno neodpísal, no výnimku spravil pre konkurenčný portál Topky.sk.

Na ich otázku, či je jeho príbeh z vysokej školy, ktorý bol odvysielaný v šou reálny, odpovedal jasne a bez okolkov. „Čo vám k tomu mám povedať. Neviem, kde a čo bolo odvysielané, ale keď som to povedal, tak som to povedal. Sú to hriechy mladosti. Preskákali sme všeličo,“ priznal Kramár.

Zdá sa teda, že v jeho minulosti sa nachádza nejedna čierna machuľa. A čo sa vlastne vtedy stalo? V prípade gravidity Kramára a jeho vtedajšej priateľky, išlo zrejme o výsledok poriadne bujarej noci a neviazanej zábavy. "Stalo sa mi, že som bol na jednom večierku. Po ňom mi spolužiačka oznámila, že je tehotná a ja som otcom. V tej dobre bola komisia, ktorá zasadala a rozhodovala, či to povolia alebo nie, znelo šokujúce priznanie Maroša.

Teraz je však šťastne ženatý s manželkou Natašou, s ktorou má tri krásne deti - Timura, Tamaru a Marka. Nebyť rozhodnutia komisie, mohol byť dnes herec už štvornásobným otcom.  
📷
1 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete