Slovenské ženy predvádzajú svoje prednosti bez anjmenších problémov. 
facebook

Tieto prsia patria zámym Slovenkám. Viete ktorým?

08. mája 2015 12:00 / Sexy
Sociálne siete sú od istého času veľmi silným nástrojom pre mnohé celebritky. Stačí im, aby sa objavili v nejakej reality šou a už im naskáču desaťtisíce fanúšikov. S tými sa potom delia o každú maličkosť zo svojho súkromia a ukazujú im aj každý kúsok svojho tela.

Prečo? Lebo nahota predáva najlepšie. Stačí, aby si niektorá z nich zavesila fotku v plavkách, spodnom prádle a niektoré sú už tak odvážne, že si prsia alebo intímne partie kryjú jednoducho rukami.

Sila zaujať za každú cenu je niekedy silnejšia, ako pocit hanby. Monika Haklová, Michaela Gašparovičová, Andrea Járová, Silvia Kucherenko, Nikola Weiterová a Andrea Verešová - tieto všetky krásky vedia, prečo dávkujú svojim prívržencom občas nejaký ten kus nahoty.

A práve im patria dnešné top piatkové výstrihy. Dokážete podľa hlavne fotografie zistiť, komu patria? V galérii nájdete k prsiam priradené aj tváre a môžete sa presvedčiť, že naše hviezdy a hviezdičky šoubiznisu nozaj nemajú pocit hanby.

Na druhej strane im ďakujeme. Veď z koho by sme si potom uťahovali a o kom by ste vy čítali? Pekný piatkový deň VIPstoráci...  
📷
6 fotografií
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete