Haydu patrí k najkrajším slovenským herečkám. 
profimedia.sk

Karin Haydu otvorene o jej láske Rasťovi: Sex, zoznámenie a nevera!

08. mája 2015 06:00 / Slovenský šoubiznis
O sympatickej herečke Karin Haydu je známe, že si súkromie úzkostlivo stráži. Počas premiéry novej divadelnej hry Ver(ej)ný milenec však urobila výnimku a prezradila všetko o svojom partnerovi Rasťovi Podhorskom. Ako sa zoznámili? Je ich sex dobrý? A čo nevera?

Stretnutie zamilovanej dvojice prebehlo pred dvomi rokmi v lete. "Stretli sme sa na jednom kúpalisku, kde bola terasa a ja som tam bola s kamarátkou. Večerali sme a Rasťo prišiel s dvomi kamarátmi. Po celý čas sedel chrbtom ku mne," prezradila o osudovom stretnutí pre portál markíza.sk herečka.

Tá pri pohľade na sympatického finančníka zrejme ani netušila, že práve popri nej prechádza jej nová láska. "Keď prechádzal okolo, povedala som, že to je zaujímavý muž. Dve hodiny potom, mi prišla esemeska. Páčilo sa mi, že bol taký akčný a zistil si číslo," opísala prvé momenty ich lásky sa Karin.

Rastislav Podhorec je naozaj veľký sympaťák a s Haydu sa dopĺňajú vo všetkom. Dokonca aj za dverami spálne to dvojici ide ako po masle. "Náš sexuálny život je v poriadku," šokovala brunetka svojou otvorenosťou.

Samozrejme, že došlo aj na otázku nevery, keďže práve tá je témou číslo jeden aj v divadelnej hre Ver(ej)ný milenec, kde Haydu hráva. "Nedokázala by som odpustiť neveru. Vtedy ballím a odchádzam, alebo balí a odchádza ten druhý," dodala s miernym úsmevom herečka.

A my krásnej a vždy vysmiatej Karin držíme s jej partnerom Rasťom palce, aby im takto harmonický vzťah vydržal čo najdlhšie.  
📷
1 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete