Vyzerá to tak, že so Selzáčkom v Jojke od septembra nepočítajú. 
tv joj

Herec Juraj Slezáček: Koniec Paneláku, koniec v Jojke?

07. mája 2015 10:05 / Slovenský šoubiznis
Niektorí herci, ktorí účinkujú v seriáli Panelák majú o džob v Jojke postarané. Tvorcovia s nimi totižto automaticky počítajú aj do iných projektov. To však zrejme neplatí o obľúbenom Jurajovi Slezáčkovi. Podľa našich informácii, herec sa na jeseň v žiadnom z chystaných projektov neobjaví.

Zatiaľ, čo jeho zdravotný stav sa zlepšuje a seriálový Emil Blichár vyzerá v poslednom čase na obrazovke výborne, v pracovnej oblasti prcihádzajú horšie časy.

Ukončenie Paneláku totižto znamená aj koniec nadštandardného príjimu pre niektorých hercov. A Slezáček nie je výnimkou. "Zatiaľ nie je isté, či bude niekde účinkovať, skôr to vyzerá, že nie," prezradil nám dobre informovaný zdroj z televízie Joj.

To, že sa Slezáček nie je na zozname hercov s istým teplým miestečkom v niektorom z porjektov, je jasné aj z vyjadrenia kompetentných. "Spoluprácu s hercom Jurajom Slezáčkom v budúcnosti nevylučujeme," napísala nám PR manažérka Jojky Katarína Gajdošíková.

Spoluprácu síce nevylučujú, no nás zaujímalo, v ktorom z konkrétnych projektov sa Slezáček objaví. A na túto otázku sme už odpoveď nedostali. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete