Trojica sexi celebritných pánov má naozaj čo ponúknuť. Ich rozkroky sú podľa ich polovičiek pravé. Verí im to niekto? 
armani

Beckham, Harris a Ronaldo: Prečo im Armani nafúkol rozkrok?

01. marca 2015 00:18 / Sexy
V kampaniach svetových módnych návrhárov sa objavujú vždy iba hviezdy prve kategórie. Výnimkou nie je ani Giorgio Armani, ktorý si svojich modelov vyberá naozaj svedomito. Vždy ide o mladých, svalnatých mužov, ktorí majú čo ukázať. Prvým veľkým esom bol David Beckham, po ňom prišiel Cristiano Ronaldo a najnovšie aj DJ Calvin Harris.

Otázka pri pohľade na fotografie z fotenia spodného prádla je vždy jediná: Komu pomohli s bohatou nádielkou v rozkroku grafici a u koho je bujný rozkrok nedielom prírody? Veľké debaty boli hneď pri Beckhamovi, no vtedy zakročila jeho manželka Victoria, ktorá povedala, že jeho penis je obrovský a rozhodne sa nemá za čo hanbiť.

Pri Justinovi Bieberovi dokonca na internet unikli fotky pred a po (tomu ale nadelil do treniek Calvin Klein) a najnovšie sa s bujným rozkrokom pochválil aj svetoznámy DJ. To, či bude mať práve on najväčší úspech u mužov a tiež žien, je otázne. So štvorice pánov je práve on ten najmenej známy, no rozprávkovo bohatý.

Takmer žiadne hviezda si nevie predstaviť nahrať nový album bez toho, aby na ňom bol autorom niektorej z piesní práve Calvin. Jeho hudbu využila Rihanna, či Britney Spears a teraz po jeho službách skočila aj značka Armani.

Tu však rozhodne nemusí skladať piesne, stačilo, aby sa vyzliekol do treniek a bolo o poriadny rozruch postarané. Málokto totižto tušil, čo skrýva hudobník pod tričkom. A rozhodne sa je na čo pozerať. 
📷
4 fotografie
vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete