Jackuliak sa po zdravotných ťažkostiach konečne ozval. 
tv markíza

EXKLUZÍVNE: Ján Jackuliak prehovoril! Prečo som skončil v nemocnici?

29. apríla 2015 15:45 / Slovenský šoubiznis
Herec so seriálu Búrlivé víno Ján Jackuliak prehovoril exkluzívne pre VIPstory.sk. Potom, ako sa prevalilo, že bol hospitalizovaný v bratislavskej nemocnici na psychiatrii, bolo okolo neho poriadne rušno. Neprezradil síce veľa podrobností, no jeho pozitívne slová, sú skvelým signálom, ktoré dokazujú, že to s ním až také zlé nebude.

Keď sme sa obľúbenému hercovi ozvali, dlhšiu dobu na naše správy neodpisoval, no nakoniec nabral odvahu a poslal nám strohé vyjadrenie. "Všetko je tak, ako má byt. Cítim sa veľmi dobre a som rád, že pôjdem na dovolenku. Ono sa vlastne nič vážne nestalo. Len každý z nás potrebuje oddych. Zdravím dobrých ľudí," napísal nám herec. Samozrejme, že sa jedná o veľmi citlivú záležitosť. Keďže ide o zdravotný stav, Jackuliak sa rozhodol, že prať špinavé prádlo na verejnosti nebude.

"Je to moja súkromná vec. Ďakujem," dodal ešte Ján. Zdá sa teda, že si chce svoje problémy vyriešiť v pokoji a bez zbytočných stresov. Tých si predsalen herec užil v poslednom období až až. My držíme hercovi palce, aby sa mu podarilo zdravotné ťažkosti vyriešiť a opäť sa stal tým usmiatym a popleteným Igorom, ktorého stvárňuje v seriáli.  
| vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete