Zdena hneď vyskúšala jednu z procedúr a nechala si omladiť ruky 
yes visage

Zdena Studenková: Vďaka lukratívnemu kšeftu omladne!

16. apríla 2015 01:58 / Sexy
Nestárnúca slovenská herečka Zdena Studenková sa rozhodla zveriť do rúk Kliniky YES VISAGE. Doplňuje tak zástup celebrít, ktoré klinike dôverujú, ako napríklad Simona Krainová, Marianna Ďuriannová a ďalší. A prečo sa Zdena Studenková rozhodla zveriť do rúk odborníkov na klinike?

Ako prvý zo zákrokov sa rozhodla vyskúšať omladenie rúk, ktoré kombinuje niekoľko neinvazivných metód. A ako Zdena Studénková uviedla, robí to predovšetkým preto, aby sa cítila ona sama dobre: “Snažím sa udržiavať v takom stave a kondícii, aby som bola predovšetkým ja so sebou spokojná. Určite je to aj súčasť toho, ako potom človek na verejnosti pôsobí a  to prináša aj pozitívnu spätnú väzbu od okolia, u mňa aj od diváka,” komentuje výber omladenia rúk Zdena Studenková.

“Vďaka kombinácii plazmaliftingu s kyselinou hyalurónovou zaistíme počas niekoľkých minút dokonalé omladenie rúk. U pani Studénkovej sme naviac použili aj laser na odstránenie pigmentových škvŕn, které sú na rukách veľmi časté,” dodává MUDr. Barbora Brezová, špecialistka na estetickú dermatológiu.   
📷
1 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete