Dominika je jednou z mála supersáristov, o ktorých je stále čo to počuť. 
Lukáš Cellar

Mirgová sa naštvala: Útoky na jej rodinu!

02. marca 2015 14:55 / Slovenský šoubiznis
Speváčka a bývalá účastníčka SuperStar Dominika Mirgová (22) sa už čoskoro stane mamičkou malého drobca. Toho čaká s priateľom Petrom (22), s ktorým je od mája minulého roka aj zasnúbená. Jej posledné slová však rozhodne prekvapili nielen jej fanúšikov, no v neposlednom rade mohli zaskočiť aj jej vlastných rodičov…

Na svojej fanúšikovskej stránke rozvírila búrlivú debatu potom, čo sa ukázalo, aké má mladá speváčka plány. Kto by čakal, že sa po narodení ich bábätka plánuje dvojica osamostatniť, ostal by prekvapený. Ba čo viac, niektorí fanúšikovia speváčky dokonca toto jej rozhodnutie neschvaľujú.

Preto sa tomu blondínka rozhodla urobiť raz a navždy koniec a poriadne sa pritom rozčúlila.

„Milujem svoju rodinu. Teraz máte možnosť ich vidieť v relácií Sladký život. Sú súčasťou môjho života, len ma štve, že veľa ľudí rieši to, že sa nechceme s Peťom osamostnatniť, bývať sami. Čo koho, do toho? Wtf?…,“ znejú slová, ktoré si dala na svoju fanpage Mirgová.

Zdá sa teda, že to, čo je snom väčšiny mladých rodín, u Mirgovej a jej partnera nehrozí. Vlastný byt absolútne neriešia, naopak, speváčka chce ostať s rodičmi zrejme navždy. „…budem s nimi do poslednej chvíle. Rodina je pre mňa najviac,“ píše ďalej Dominika.

Je teda nad slnko jasné, že doma pri oboch rodičoch, je speváčke dobre a s jej názorom súhlasí aj Peter. Dokedy im obom bude po narodení dieťatka vyhovovať takýto štýl života, je však otázne. Svokra je svokra a žiť "nahromádce" nemusí byť vždy to najlepšie rozhodnutie. 
📷
2 fotografie
| vipstory.sk
KOMENTÁRE

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete