Medzi Tomiho klientov patria desiatky slovenskýc šoubiznisových hviezdičiek. 
Michal Petrík photography

Umelec, ktorého tvorbu nosia aj Škamlová, Farkašová, či Weiss! FOTO v GALÉRII

08. apríla 2015 00:40 / Sexy
Každý z nás má minimálne jedno tetovanie, alebo na neho niekedy aspoň pomyslel. A naše celebrity nie sú výnimkou. My vám dnes predstavujeme Tomiho, potetovaného sympaťáka, ku ktorému si ľahli desiatky známych tvárí a pre nás sa tak oficiálne stáva dvorným tetovačom celebrít.

Kde všade si dávajú tetovať obrázky hviezdy zo šoubiznisového rybníku? Medzi Tomiho klientov, teda aspoň podľa jeho fanpage na sociálnej sieti, patria missky, herečky, modelky a tiež futbalisti. Istý čas dokonca chodil do Talianska k mladému Vladovi Weissovi, aby mu čo to nakreslil na telo priamo u neho doma.

Okrem neho už služby Tomiho využila aj jojkárska redaktorka Alexandra Orviská (nie, Vitteka si vytetovať nedala), herečka Kristína Farkašová, či modelka Romana Škamlová.

Paradoxne, ani jedna z nich sa neodvážila na nič obrovské, až na Orviskú, ktorá má celkom veľké, no vkusné krídlo na ruke. Väčšinou ide o menšie obrázky, či symboly. Najpotetovanejším klientom tak ostáva zrejme Weiss, ktorý je pokreslený po takmer celej vrchnej časti tela.

Treba však povedať, že pri pohľade na prácu tmavovlasého sympaťáka je jasné, že tetovač musí byť aj veľký umelec. Nakresliť hotové umelecké diela a ešte k tomu ihlou. Ja sám nenakreslím ani obyčajné autíčko...Klobúk dolu.

Ak chcete vidieť ostatné práce Tomiho Grbavčica, pozrite si jeho fanpage

https://www.facebook.com/pages/Tome-Tattoo/464163416983398?fref=ts 
📷
8 fotografií
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete