Mórová je v úlohe Švehlovej naozaj nezabudnuteľná a neskutočne presvedčivá.  
tv markíza, tv joj

Odhalené seriálové mrchy: Sú "svine" aj v súkromí?

28. februára 2015 01:11 / Slovenský šoubiznis
Petra Vajdová, Diana Mórová, Kristína Farkašová, či Barbora Švidraňová. Všetky tieto krásky sú na prvý pohľad absolútne odlišné, no predsalen ich niečo spája. Na obrazovkách ich neuvídite nikdy ako milé a prívetivé dievčatá odvedľa. Sú to doslova „svine“, ktoré spriadajú jeden nekalý plán za druhým. Napriek tomu ich milujeme viac, ako všetký dobráčky a dokonalé princezné.

Prečo tomu ale tak je? Prečo máme radšej zlé postavy, ktoré intrigujú ako tie, ktoré túžia po šťastí? Jednoducho nás viac bavia. A je pravdou, že tie slovenské mrchy to vedia zahrať „sakramentsky“ dobre.

Dokonca by ste uverili, že taká Mórová je v skutočnosti naozaj nepríjemná a povrchná ako jej Švehlová. Alebo, že Petra Vajdová nerobí každý deň nič iné, iba intriguje okolo seba.

Omyl milé dámy a páni. Po mojej osobnej skúsenosti s oboma menovanými musím skonštatovať, že som bol poriadne sklamaný. Áno, Didi je občas náladová a nie vždy sa chce novinárom (dokonca aj mne) vyjadriť, no jej odmietnutie príde s úsmevom na perách.

A Vajdová? To je kapitola sama o sebe. Vysmiata, dobre naladená herečka vás pri prvom stretnutí odzbrojí svojou pohodovou náladou a napriek vyťaženosti, nikdy neodmietne žiadneho novinára, či fanúšika. Ostatné dve ryšavky sú na tom podobne. Švidraňová by mohla byť najlepšia kamoška hociktorej baby z Auparku.

Hold, seriál je ale niečo iné a kým budú na obrazovkách predvádzať nekalé praktiky, budeme ich sledovať so zatajeným dychom. 
📷
4 fotografie
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete