Emma Drobná 
Facebook Emma Drobná

Superstáristka Drobná: ROZCHOD!

15. júla 2019 11:02 / Slovenský šoubiznis
Je sama. Speváčka a víťazka Superstar Emma Drobná sa po 4 rokoch rozišla so svojim kolegom so speváckej šou Štěpánom Urbanom. Ťahali to spolu od skončenia súťaže, teraz však prišiel nečakaný krach ich vzťahu. Čo je za tým?

Drobná žne v speváckej kariére jeden úspech za druhým. Nielenže jej pesničky valcujú slovenské hitparády, kšefty sa jej hrnú aj z lukratívnych spoluprác. Práve ona sa stala hlavnou tvárou nového internetového obchodu s oblečením a zhrabla za to poriadny balík peňazí. Na súkromnom poli to však také slávne nie je a podľa informácií, ktoré priniesol denník Nový Čas, je speváčka už nejaký ten piatok sama. S Urbanom sa mali rozísť. Samotná Drobná sa k celej situácii odmietla vyjadriť, spevák bol o niečo zdielnejší. "Ja neviem, prečo sa pýtate mňa, lebo je to už dosť dlhý čas, a keď sa nenahneváte, nebudem sa k tomu vyjadrovať. Nemám k tomu čo povedať," povedal pre denník.

Zdá sa teda, že speváčka leto prežije bez partnera. Dôvodov, prečo si dvojica povedala zbohom môže byť viacero. Speváčka bola predsalen podstatne úspešenejšia vo svojej kariére a Urban za ňou poriadne zaostával. A ak je žena silnejšia a má viac práce, do vzťahu to vo väčšine prípadov vnáša napätie. Otázkou je, či bol práve toto dôvod na rozchod, alebo len láska zo speváckej šou vyprchala. Reakcia Urbana však hovorí za všetko. Zrejme koniec 4 ročného vzťahu neinicioval on, ale naopak, Drobná.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete