Richard Stanke 
SITA

Herec Richard Stanke: Autonehoda! Nafúkal 0,75 promile

10. mája 2019 04:32 / Slovenský šoubiznis
Ďalší hriešnik za volantom. Celebritné prúsery s alkoholom počas jazdy majú nový prírastok. Herec Slovenského národného divadla Richard Stanke si zarobil na poriadny prúser.

Stanke mal spôsobiť ešte v tento pondelok dopravnú nehodu. Škoda bola vyčíslená na viac ako 6000 eur. Nehody sa samozrejme stávajú, problémom je to, že Stanke mal šoférovať pod vplyvom alkoholu. Priamo na mieste nehody totiž nafúkal 0,75 promile. Herec sa pritom doteraz škandálom vyhýbal, bol dokonca najhlasnejším protestujúcim po vražde Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. Pri každej demonštrácii stál na pódiu a vyzýval politikov, aby prevzali zodpovednosť.

Danko v Rusku: Takto sa klania kapitán samotnému Putinovi! Internet si na ňom opäť zgustol... Zdá sa však, že tentoraz šliapol poriadne vedľa. Za šoférovanie pod vplyvom alkoholu prišiel o vodičský preukaz, navyše mu za spôsobenie nehody hrozia ďalšie a ďalšie opletačky so zákonom. Stanke navyše žije dlhodobo v Českej republike, kde so svojim partnerom vychováva syna. Ide pritom o jedného z najobsadzovanejších hercov, čo znamená, že presuny do práce sa pre neho značne skomplikujú. Medzi hercami však nie je jediný. Aj jeho herecká kolegyňa Petra Vajdová prišla o vodičák potom, čo šoférovala opitá. S alkoholom v krvi si za volant sadol aj ďalší herec SND Milan Ondrík.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete