Je to syn! Meghan a Harry sa stali rodičmi 
SITA

Je to syn! Meghan a Harry sa stali rodičmi

07. mája 2019 06:53 / Zahraničný šoubiznis
Britský princ Harry a jeho manželka Meghan majú prvého syna. Radostnú správu oznámil samotný vojvoda zo Sussexu s tým, že sú s manželkou "absolútne nadšení". Chlapec sa narodil v pondelok o 5:26 britského letného času (6:26 stredoeuŕopskeho letného času). Vojvodkyňa aj bábätko sa podľa princa Harryho majú "neuveriteľne dobre".

Princ Harry sa zároveň poďakoval verejnosti za podporu počas manželkinho tehotenstva. Ako tiež prezradil, ešte stále rozmýšľajú nad menom novorodenca. Buckinghamský palác oznámil, že bábätko po narodení vážilo 3 260 gramov a princ Harry bol pri pôrode. "Kráľovná, vojvoda z Edinburghu, princ z Walesu, vojvodkyňa z Cornwallu, vojvoda a vojvodkyňa z Cambridgea, lady Jane Fellowes, lady Sarah McCorquodale, gróf Spencer boli informovaní a sú potešení touto správou. Vojvodkynina matka, Doria Ragland, ktorá je nadšená z príchodu jej prvého vnúčaťa, je s ich kráľovskými výsosťami vo Frogmore Cottage," uviedol palác.

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa zosobášili 19. mája 2018. To, že čakajú prvé dieťa, oznámili vlani v októbri. Bábätko je ôsme pravnúča kráľovnej Alžbety II. a siedme v nástupníckej línii na britský kráľovský trón. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete