Adela s Viktorom prehovorili o svojom potomkovi 
Instagram Viktor Vincze

Vzdali to? Adela s Viktorom prehovorili o spoločnom potomkovi

29. apríla 2019 23:05 / Slovenský šoubiznis
Pre množstvo ľudí bol vzťah Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho prekvapením. Oveľa prekvapivejším bol potom sobáš, ktorý prišiel ani nie rok od ich zoznámenia. Odkedy sú svoji, neustále dostávajú otázky o ich spoločnom dieťatku. Viktor v minulosti šokoval, keď otvorene prehovoril o svojich problémoch s počatím bábätka. Vzdala to snáď dvojica definitívne?

"Po OTOvi nás odchytil bulvár. Redaktorka: "Kedy budete mať potomka?"Ja: "A ty kedy zomrieš?" Tvrdé? Možno. Nemyslel som to zle, rovnako, ako ona. No ani na jednu otázku sa nedá odpovedať. Je však viac otázok, na ktoré by spoločnosť mohla odpovede hľadať. Je dieťa jedinou podmienkou pre šťastný život? Dáva dieťa človeku inú spoločenskú hodnotu? Je odsúdeniahodné nechávať veci na vyššiu moc a nerobiť pre to "všetko"? My naše odpovede poznáme. A dôležité je, že každý si vo svojom živote môže odpovedať inak. Jedno je však stopercentné. Ak sa nám raz narodí dieťa, bude mať určite veľmi pekné zuby," napísal Viktor na sociálnu sieť.

Samotný moderátor sa pritom nikdy netajil tým, že pri počatí je problém na jeho strane. "Problém otehotnieť pritom nie je ženský problém. Je to problém párov. A stále častejšie ho treba riešiť na strane muža. Toto je aj náš prípad. Kvalita a počet spermií sa u mňa blíži k hranici neplodnosti. Pravdepodobnosť otehotnenia zvýšime, keď sa mne zvýšia spermie, čo neviem, či sa stane,“ povedal. 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete