Prachař sa s Mórovou stretli pri nakrúcaní šou Česko Slovensko má talent 
TV JOJ

Drsné obvinenie! Podviedol Jakub Prachař manželku so známou Slovenkou?

23. apríla 2019 17:14 / Slovenský šoubiznis
V manželstve českého herca a speváka Jakuba Prachařa sa opäť zmráka. Jeho manželka Agáta totiž na sociálnu sieť zavesila fotku SMS správy, v ktorej jej niekto detailne popisuje, ako ju mal jej manžel podviesť. A s ešte známejšou Slovenskou a kolegyňou Dianou Mórovou.

Čo sa teda medzi nimi malo v jednom z bratislavských hotelov odohrať? "Bolo to cca 2-3 roky dozadu, keď bol Jakub na nakrúcaní Talentu v Bratislave. Noc spal v hoteli, kde som pracoval a ráno, keď ho čakalo auto, aby ho zobralo na vlakovú stanicu, tak stále nechodil. Išiel som teda hore k izbe klopať, že má auto pripravené. Počul som tam zvuky, samozrejme ženské a vieme asi obidvaja, z akej činnosti. Neskôr prišiel dole na recepciu a išiel do auta, odišiel. O pár minút na to išla z toho poschodia Diana. A vystúpila o poschodie vyššie nad recepciou a dole prišla po schodoch, asi aby to bolo nenápadné. Lenže ona izbu v hoteli nemala na svoje meno, len Jakub. Obidvaja išli z jedného poschodia a pár minút po sebe odišli z hotela, bolo ich počuť až na chodbu," napísal neznámy anonym Agáte.

K celej situácii sa pre český online portál extra.cz vyjadrila aj Diana Mórová. "S Jakubom Prachařom som nič nemala ani v skutočnom, ani vo virtuálnom svete. To, že si rozumieme v práci, svedčí o tom, že nám to v Talente funguje. Keď s niekým pracujem, a niekto začne riešiť to, či som s dotyčným nemala románik, vlastne ma to teší. Je fajn, že zo mňa niečo vyžaruje, že mám nejaké fluidum, ale priamo vám hovorím, že s Jakubom nič nebolo," povedala slovenská herečka.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete