Seriáloví kolegovia zo seriálu sú smrťou svojho kamaráta zdrvení. 
www.imdb.com

SMRŤ Dylana z Beverly Hills 90210: Čo mu odkázali Brenda, Kelly, či Andrea?

06. marca 2019 12:03 / Zahraničný šoubiznis
Nevedia sa z toho spamätať. Smrť Dylana zo seriálu Beverly Hills 90210, ktorého stvárňoval herec Luke Perry je pre všetkých obrovskou stratou a šokom. Najmä jeho hereckí kolegovia, ktorí s ním v legendárnom seriáli hrali nechápu, ako mohol zomrieť iba 52 ročný herec.

Tomu sa stala osudnou mŕtvica, z ktorej sa mu už nepodarilo vyliečiť, aj napriek tomu, že lekári dávali hercovi veľké šance. Okamžite sa tak začali objavovať odkazy hereckých kolegov z Beverly Hills.

"Som v šoku. Mám zlomené srdce. Strata kamaráta ma úplne zničila. Mám v srdci toľko spomienok, ktoré tam zostanú navždy. Luke bol šikovný, tichý, skromný muž a mal srdce zo zlata. Zavolal mi, keď som prechádzala rakovinou, aby ma podporil. Počas spoločného nakrúcania sme si vytvorili zvláštne puto a chceli sme spolu zase začať pracovať. Bude mi chýbať každý deň. Pred pár týždňami sme sa zišli v jednej kaviarni. Sedel tam so svojou fenkou Penny a usmieval sa. Nikdy nezabudnem na ten úsmev. Bude mi toľko chýbať, " povedala jeho seriálová láska Brenda.

"Najdrahší Luke, navždy budem v dobrom spomínať na naše spoločné chvíle, ktoré sme spolu zažili za posledných 30 rokov," povedal predstaviteľ seriálového Stevea Ian Ziering.

"Mám zlomené srdce. Pre mnohých znamenal tak veľa. Bol výnimočnou osobou. Zdieľam hlbokú sústrasť s jeho rodinou a všetkými, ktorí ho milovali. Je to hrozná strata," opísala svoje pocity Kelly alias Jennie Garth.

"Mal veľmi citlivú dušu, bol dobrosrdečný, spravodlivý, bude chýbať všetkým, ktorí ho poznali," povedala Gabrielle Carteris, ktorá hrala v seriáli bifľošku andreu.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete