Veronika a Sajfa čakajú svoje prvé bábätko 
Facebook Sajfa

POTVRDENÉ! Sajfa s Veronikou v radostnom očakávaní. Markizáčka je tehotná

28. februára 2019 16:54 / Slovenský šoubiznis
Urobili bodku za všetkými špekuláciami. Veronika Cifrová Ostrihoňová a jej muž Matej Sajfa Cifra prezradili celému svetu radostnú novinku. Známa markizáčka je tehotná. Správa síce vyšla nedávno aj v bulvárnych médiách, dvojica však nechceli nič prezradiť. Známa tvár z televíznych obrazoviek bola totiž ešte v prvom trimestri a vtedy žiadna žena ešte nechce o svojom tehotenstve hovoriť.

Dnes však urobili spoločne vyhlásenie a urobili to naozaj štýlovo. Veronika poskytla rozhovor pre svoju domovskú televíziu Markíza, Sajfa naopak pre Funradio, v ktorom pracuje. Podľa slov Ostrihoňovej má uuž za prvým trimestrom a zatiaľ je všetko v najlepšom poriadku. "Sme ešte stále v relatívnom začiatku našej spoločnej rodičovskej cesty, ale z týždňa na týždeň sa tešíme viac a viac," povedal Sajfa pre Funradio.

Správu potvrdila aj Veronika pre Markízu. "Môžem ju potvrdiť, ešte zatiaľ veľmi opatrne. Bude nás o jedného viac. Maťo žiari extrémne. Ešte viac ako ja. Je veľmi šťastný, pozorný. Keď som pred pár dňami povedala v noci, že by som si dala melón, tak začal riešiť kde sa dá o polnoci zohnať melón. Reagoval veľmi šťastne a prekvapene. Boli sme prekvapení, Ako sa to stalo rýchlo. Ja som mu ukáazal tehotenský test a on sa spýtal: A dve čiarky to je dobré?," povedala so smiechom Veronika.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete