Barbara Haščáková 
archív Barbara Haščáková

Haščákovej problémy v USA: Zatknutá za násilie!

18. februára 2019 15:59 / Slovenský šoubiznis
Čo sa to s ňou deje? Slovenská speváčka Barbara Haščáková žije za veľkou mlákou už dlhé roky. Teraz však vyplávali na povrch nové a nové skutočnosti, ktoré sú poriadne desivé. Pred dva a pol rokom mala byť speváčka zatknutá floridskou políciou a skončila v cele. A dôvodom je násilie.

Nedávno Haščáková šokovala svojich fanúšikov, keď na sociálnej sieti zverejnila status s textom: "Prosím pomôžte mi, môj manžel je násilník." okamžite sa strhla vlna podporných komentárov a odkazov. Zrejme však nebude všetko tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Informácie priniesol denník Nový Čas. Haščáková skončila v cele potom, ako sa pri jednom z nákupných centier strhla potýčka.

"Privolali ma na parkovisko pred obchodom T. J. Maxx k potýčke dvoch žien a jedného muža. Obeťou bol muž, na ktorého obvinená (Haščáková, pozn. red.) útočila najprv slovne a neskôr aj fyzicky," opísal v správe z 10. augusta 2016 americký dôstojník Adam Daneman.

Podľa neho sa správala speváčka zvláštne a aj podľa policajných fotografií to vyzerá tak, že mohla byť pod vplyvom alkoholu. Samotná Barbara posledné roky žije v Amerike a jej život je zahalený rúškom tajomstva. Nikto nevie, z čoho tam žije, čo tam vlastne robí, ani to, aké je jej manželstvo. A to sa pritom dušovala, aká je šťastná a spokojná. Manžela vychvaľovala do nebies. Zdá sa však, že nebude všetko tak, ako to opisuje práve Haščáková. 
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete