Markíza včera nasadila svoju novinku Voice Česko Slovenska 
TV Markíza

Rozboril verzus Voice: Porazila Markíza v súboji Jojku?

11. februára 2019 14:37 / Slovenský šoubiznis
Markíza včera odvysielala prvú časť novej série speváckej šou. Premenovala ju na Voice Česko Slovenska a vymenila moderátorov, ale aj väčšinu poroty. Svoju novinku pritom nasadila proti jojkárskej stálici V siedmom nebi s Vilom Rozborilom. Vyšiel jej tento ťah, alebo pohorela?

Ak sa na to pozrieme rečou čísiel, Markíza v nedeľu vyhrala. Nejde však o víťazstvo, z ktorého by mohla byť televízia nadšená. V Záhorskej síce vyhrali u cieľovky mladých, kde získali podiel 24,7 percenta, Rozboril však bodoval u starších divákov a mal 25 percent. Aj u mladých mal pritom Vilo iba o jedno percento menej, ako spevácka šou.

V minulosti sa pritom mohla Markíza popýšiť takmer dvojnásobnámi číslami. Relácia je vynovená, do poroty zasadli Jana Kirschner, raper Kali, spevák Kabátu Pepa Vojtek a spevák Vojta Dyk. Moderátorkami sú slovenská speváčka Mária Čírová a Češka Tereza Kerndlová.

Aj napriek novinkám Voice svoj tieň neprekročil. Bolo sa na čo pozerať, porotcovia boli uvoľnení a dodali relácii šťavu. Moderátorky sú v tomto prípade dosť v úzadí a zatiaľ sa veľmi nepredviedli. Otázne je, aký bude mať sledovanosť trend. Predsalen nešlo o priepastný rozdiel a môže sa ľahko stať, že o týždeň bude úspešnejší Vilo Rozboril. Uvidíme...A vy ste pozerali čo? 
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete