Martin Jakubec s Božankou 
Facebook Martin Jakubec

ODHALENIE: Jakubec a Božanka všetkých oklamali. Svadba bola podvod!

07. februára 2019 17:03 / Slovenský šoubiznis
Všetkých oklamal. A nielen samozvaný zabávač Martin Jakubec, ale aj jeho údajná manželka Božanka. Teraz však ich obrovský podraz na všetkých praskol. A hrozí mu poriadny prúser. Svadba roka, ako ju on sám nazýval, totiž bola iba jedno veľké divadlo.

Svadba sa konala 17. novembra, Jakubec na ňu predával pozvánky za poriadne mastné sumičky a chválil sa, ako na celej veselici zarobil obrovské peniaze. Božena Verešová alias Božanka sa v tento deň mala stať jeho manželkou, nehovoriac o svadbe, ktorá sa mala podľa jeho slov odohrať niekoľko dní predtým v Srbsku. Sobášny list, ako aj fotografie z prísne tajného obradu už ale Jakubec nikomu neukázal. A teraz sa ukázalo prečo. Všetkým totiž klamali a žiadna svadba sa v skutočnosti neodohrala. Aj na svadobnej ceste v USA na ktorej mal byť v spoločnosti svojej falošnej manželky bol Jakubec sám, bez Božanky. Čiže išlo o ďalšie klamstvo z jeho strany nielen voči novinárom, ale aj fanúšikom.

Práve Božanka si to zlízla najviac. Po svadbe sa do nej ľudia pustili, dôvodom bol 34 ročný vekový rozdiel. Jakubec totiž v komentároch na sociálnej sieti napísal, že ešte nenašiel tú pravú a s Božankou sú len kamaráti. "Rád by som takú našiel, len žiadna ma zatiaľ nenašla, nepochopila ani neohúrila. Snáď raz," a na margo vzťahu s "manželkou" dodal: "Sme len priatelia a kolegovia, nič viac." Teraz viac svetla do ich vzťahu vniesla aj samotná Božanka. Tá sa síce stále snaží trvať na tom, že nejaký vzťah mali, avšak po všetkom, čo sa okolo nich udialo im už zrejme málokto uverí. "Chcem oznámiť, že po vzájomnej dohode sa rozchádzame ako partneri s Martinom Jakubcom. Hlavným dôvodom sú neustále útoky ľudí na internete, ktorí riešia hlavne môj vek. Ja som sa nechcela vydávať, pretože som tušila, ako to môže dopadnúť," povedala pre denník Plus JEDEN DEŇ Božanka.  
sla | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete