Ján Alžbetkin skončil v nemocnici 
Instagram Ján Alžbetkin

ŠOK! Známy markizácky herec sa priotrávil. V bolestiach skončil v nemocnici

05. februára 2019 17:20 / Slovenský šoubiznis
Poriadne nepríjemnosti zažil slovenský herec, ktorý momentálne hviezdi v markizáckom seriáli Autoškola. Ján Alžbetkin sa chcel dobre najesť, nakoniec skončil v nemocnici s obrovskými problémami. Tie mu malo spôsobiť jedlo, ktoré si dal v jednej z bratislavských reštaurácii.

"Milí priatelia. Veľký obrovský pozor na to, čo a hlavne kde budete jesť, veľmi dôkladne dávajte pozor aj na to, či tam majú návštevníkov alebo tam ste sami! Konkrétne Reštaurácia oproti vrakunskému cintorínu vedľa Jánošíkovho dvora s názvom cafe racers burger. Síce príjemná obsluha, ale extrémne nezodpovedná vec so starým mäsom. Je mi jasné, že dnes chce človek ušetriť, keďže biznis nejde, ale servírovať mäso, ktovie ako dlho staré. To biznisu moc nepomôže," napísal na sociálnu sieť Alžbetkin.

Ten si prežil doslova muky. "Bolesť taká, že som chcel zdochnúť. Neviem si predstaviť, čo by bolo, ak by to zjedla nejaká baba v tehotenstve. Katastrofa. Peniaze nad zdravie! Nikdy viac a budem im robiť každý týždeň reklamu," dodal herec.  
Štefan Šperka | vipstory.sk
KOMENTÁRE
Najčítanejšie články
za posledných 7dní

Mohlo by vás zaujímať – píšeme na Fakt24.sk

Správy

Nečakaný a šokujúci krok Bugára: Ospravedlnenie

Celebrity

Toto je on. Víťaz šou Zem spieva má iba 15 rokov,

Štýl

Ste ranné vtáča, coffee lover alebo raňajkujete